تحویل تهران 1 و سایر 3 روز در فروشگاه دونا کازمتیک

- ارسال برای تهرانی ها و کرجی های عزیز:
ارسال سفارشات با پیک فقط برای مشتریان تهرانی و کرجی می باشد و در همان روز بعد از ثبت سفارشات تا رسیدن سفارشات به دست مشتریان حدودا 2 الی 4 ساعت زمان خواهد برد، در ضمن هزینه ارسال با مشتری می باشد و درب منزل حساب می شود.
- ارسال برای شهرستانی های عزیز:
در سفارشات تیپاکس بسته پستی سریع تر به مقصد می رسد و کد پیگیری نیز بصورت خودکار از طرف تیپاکس به فرستنده و گیرنده سفارش ارسال می شوند و می توان بر اساس کد ارسال شده موقعیت مرسوله را پیگیری کرد.
هزینه ارسال درب منزل دریافت می شود و سفارشات طی 2 الی 4 روز و زودتر دست مشتریان مان می رسد. بستگی به مسافت راه، هزینه پست درب منزل از مشتری دریافت می شود.
سفارشات با مبلغ بالای 300 هزار تومان از فروشگاه دونا کازمتیک، هزینه ارسال برای مشتریان عزیزمان به صورت رایگان می باشد؛ و سفارشات با مبلغ کمتر از 300 هزار تومان، مبلغ 20 هزار تومان بابت هزینه ارسال به مبلغ کل اضافه خواهد شد. ( به فاکتور شما برای هزینه ارسال اضافه می‌شود.) و از زمان ثبت سفارشات تا رسیدن سفارشات به دست مشریان حدودا 5 الی 10 روز زمان خواهد برد. (هزینه 300 به بالا فقط برای ارسال با پست می باشد و ارسال با تیپاکس و پیک فقط هزینه با مشتری می باشد.)
همواره تلاش ما در فروشگاه دونا کازمتیک این بوده است تا مشتریان مان با خیالی راحت و امنیت کامل، یک خرید لذت بخش را تجربه کنند.

خالی

0 تومان