ضمانت اصل بودن کالا در فروشگاه دونا کازمتیک

خودمان را جای شما گذاشتیم. همه ما وقتی می خواهیم خرید کنیم یک چیز ذهن مان را عجیب درگیر خود می کند چیزی که نمی گذارد لذت کافی را از خرید مان ببریم.

  • - آیا محصول یا محصولاتی که خریده ایم اصل است؟
  • - اگر این محصول کپی بی ارزش و بی کیفیت از محصول اصلی باشد چی؟

پس ما خودمان را جای شما عزیزان گذاشتیم و محصولات مان را گارانتی و تضمین کردیم.
اطمینان از اصالت کالا، همیشه یکی از مسئله‌ هایی است که ما در هر خریدی که انجام می ‌دهیم به آن فکر خواهیم کرد و ما در سایت دونا کازمتیک این را به‌ خوبی می دانیم؛ و از آنجا که رضایت مشتری‌ هایمان و اینکه با خیال راحت از ما خرید کنند در اولویت کار ما بوده است، طبعاً باید خیال مشتریان مان را از اصالت کالایی که از دونا کازمتیک می ‌خرند راحت کنیم.
اینجا باید به چند نکته اشاره‌ کنیم:

  1. 1- بخش تأمین کالای دونا کازمتیک، از افراد خبره و با تجربه تشکیل ‌شده است که تمامی کالا ها را قبل از تأمین و حتی قبل از ارسال چک می‌ کنند و از اصل بودن آن مطمئن می ‌شوند.
  2. 2- سایت دونا کازمتیک، به ‌هیچ ‌عنوان از بازار آزاد هیچ محصولی را تهیه نکرده و تمامی محصولات آرایشی بهداشتی را، از تولید کنندگان داخلی یا وارد کنندگان رسمی (که همگی دارای مجوز از وزارت بهداشت هستند) تهیه می‌ کند، برای همین در اصل امکان ورود محصول تقلبی و حتی "های کپی" به مجموعه دونا کازمتیک وجود نداشته و تمامی محصولات موجود در سایت 100 درصد اصل می‌ باشند.
  3. 3- خریداران بهتر است با جستجو در فهرست وب سایت های مورد تایید، از صحت "نماد اعتماد الكترونیكی" به نمایش در آمده در وب سایت ها اطمینان حاصل کنند. سایت دونا کازمتیک (مرکز خرید لوازم آرایشی اصل) نیز جهت تضمین اعتماد مشتریان خود دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.
  4. 4- فروشگاه ما یعنی فروشگاه اینترنتی دونا کازمتیک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی کالا های موجود در سایت مان اصل بوده و برای اطمینان حاصل کردن از این موضوع شما می توانید این کار را انجام دهید؛ بر روی محصول خریداری شده یک برچسب بهداشت وجود دارد این برچسب متعلق به وزارت غذا و دارو است که به راحتی شما متوجه می شوید که این محصول اصل است یا تقلبی. روی آن برچسب قسمتی وجود دارد که اسکرچ است با خراش دادن قسمت اسکرچ یک کد 16 رقمی زیر آن نوشته شده است که اگر شما این کد را به شماره 20008822 پیامک کنید مشخصات محصول از طرف سازمان غذا و دارو برای شما ارسال خواهد شد و به راحتی می توانید از اصل بودن کالای خریداری شده اطمینان حاصل نمایید.
  5. 5- در آخر باید این نکته را اشاره ‌کنیم که مجموعه دونا کازمتیک تشکیل ‌شده از متخصصان با تجربه در زمینهٔ لوازم‌ آرایشی و بهداشتی است، و نهایت تلاش ما این است که اطلاعات کاربران را در این زمینه بالا ببریم تا راحت ‌تر از همیشه بتوانند خریدی عالی داشته باشند، برای همین در اطلاعات توضیحات محصول و همچنین محتوای مقالات، تلاش شده تا به کاربر در شناخت محصول مناسب و اصلی کمک شود و دونا کازمتیک، بازاری امن برای خرید محصولات اصلی و مناسب برای شما باشد.

ما به‌ خوبی محصولات تقلبی و های کپی را تشخیص داده و از فروش و حتی تبلیغ نادرست آن جلوگیری می‌ کنیم؛ پس با خیال راحت خرید کنید و از خرید تان لذت ببرید، چرا که کارشناسان سایت دونا کازمتیک هوای شما را دارند.
در صورتی که که محصول ارسال شده استاندارد سازمان غذا و دارو را نداشته باشد فروشگاه اینترنتی دونا کازمتیک خود را موظف می داند تا محصول را مرجوع کند و تمام هزینه های آن را باز گرداند.

خالی

0 تومان