پرداخت آنلاین و درگاه امن در فروشگاه دونا کازمتیک

پرداخت اینترنتی از طریق درگاه امن "به پرداخت ملت"
لطفا راهنمای پرداخت اینترنتی فروشگاه دونا کازمتیک را بادقت مطالعه نمایید تا از بروز هرگونه مشکل پیشگیری گردد.
تمامی کاربران فروشگاه دونا کازمتیک می ‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه امن "به پرداخت ملت" در سایت فروشگاه دونا کازمتیک، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.
پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌ شود.
راهنمای پرداخت اینترنتی (آنلاین)
چگونگی پرداخت اینترنتی:
کاربران محترم سایت فروشگاه دونا کازمتیک می‌ توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌ های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. 
هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می ‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می ‌شوید.

  1. 1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏ ‌ها، بر روی کارت درج شده است.

  1. 2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم(رمز پویا)

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم پویا (رمز خرید اینترنتی پویا که از طریق پیامک به تلفن شما ارسال می گردد) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم پویا (رمز خرید اینترنتی پویا)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏ های خود پرداز وارد می ‌کنید، تفاوت دارد برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی پویا، به شعبه صادر کننده کارت خود مراجعه نمایید.

  1. 3- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های بانکی درج می‌ شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عنوان یک کد امنیتی در پرداخت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک ‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

  1. 4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌ های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌ توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.
باسپاس از مشتریان عزیز فروشگاه دونا کازمتیک که برای مطالعه راهنمای پرداخت اینترنتی وقت صرف نمودید.

خالی

0 تومان